Na deževni ponedeljek, 10. 2. 2020, smo v Stari Gori prerezali težko pričakovani otvoritveni trak, ki predstavlja začetek novega in lepšega poglavja za otroke in mladostnike s posebnimi potrebami.

Aprila letos bi minilo že dve leti, odkar smo zapustili majhne, dotrajane, a ljubezni polne paviljone, ki so nam veliko let nudili zavetje. Sprejeti smo morali odločitev in se začasno preseliti na novo lokacijo, in sicer v sedmo in osmo nadstropje Splošne bolnišnice Šempeter. Zaposleni bolnišnice so nas sprejeli z odprtimi rokami. Lahko rečemo, da smo skozi ta čas skupaj spletli dobre odnose in predvsem lepe spomine.

Sedaj pa že nestrpno pričakujemo dan D, ko bomo s smehom in veseljem naših otrok in mladostnikov napolnili nove prostore. Tudi mi, pedagoške strokovne delavke, se neizmerno veselimo poučevanja v novih prostorih, ki nam bodo nudili kakovostnejše opravljanje dela.

Naj nam bo nova stavba v Stari Gori varen pristan, v katerega bomo z veseljem zapluli vsak dan.

Pedagoške delavke oddelka Stara Gora