Zadnji dan pred novoletnimi počitnicami smo dan dejavnosti v Stari Gori božično obarvali. Preko Zoom povezave smo se pridružili proslavi ob Dnevu samostojnosti in enotnosti v Vipavi in uživali ob pozorno pripravljenem programu in glasbenih točkah. Premigali smo prstke ob ustvarjanju s slanim testom z bleščicami, nato pa se zavrteli in zarajali ob božični glasbi in utripajočih lučkah. Razposajeno vzdušje se je nadaljevalo z odpiranjem božičnih darilc skupaj z vsemi zaposlenimi v Stari Gori in prav vsak otrok je dobil zelo lepa in uporabna darila, tako da bomo v novo leto še lažje vstopili veseli in dobre volje!

In prav veliko dobre volje, zdravja in prijaznosti v letu 2022 želimo vsi otroci in zaposleni v dislocirani enoti Stara Gora. Naj bo srečno!