RAZRED, ODDELEK

IME IN PRIIMEK

DAN IN URA

Telefon

e-naslov

Prilagojeni program vrtca

Urška Sedej

1.sreda v mesecu

13:00-14:00

05 36 55 213

urska.pozenel@cirius-vipava.si

Prilagojeni program vrtca

Ana Božič

Vsak četrtek

12:30 – 13:00

05 36 55 208

ana.bozic@cirius-vipava.si

NIS 1., 2., 3. r.

Alenka P. Lemut

1.torek v mesecu

8:00-8:45

05 36 55 213

alenka.premrl-lemut@cirius-vipava.si 

NIS 4., 5. r.

Karmen Blaško

2.torek v mesecu

05 36 55 213

karmen.blasko@cirius-vipava.si 

NIS 6., 8. r.

Mašenka R. Madric

2x mesečno

PON: 12:25-13:10

05 36 55 213

masenka.rodman-madric@cirius-vipava.si 

PP 1A/2A

Lea Gašparin Kavčič

1.petek v mesecu

13:00-14:00

05 36 55 213

lea.gasparin-kavcic@cirius-vipava.si 

PP 1B

Tatjana J. Tratnik

1.ponedeljek v mesecu

13:00-14:00

05 36 55 213

tatjana.jeroncic-tratnik@cirius-vipava.si 

PP 1C – AM

Mojca Ipavec

Vsak ponedeljek

12:30 – 13:30

05 36 55 213

mojca.ipavec@cirius-vipava.si 

PP 1D/2B – AM

Liljana Lazar

3.četrtek v mesecu 11.30 – 12.30

05 36 55 213

liljana.lazar@cirius-vipava.si 

PP 2C/3A – AM

Manca Trošt

1.sreda v mesecu

10:30-11:30

05 36 55 213

manca.trost@cirius-vipava.si

PP 2D/3B

Valentina N. Winkler

2.ponedeljek v mesecu

13:00-14:00

05 36 55 213

 

valentina.novinc-winkler@cirius-vipava.si 

PP 3C – AM

Gaja Gantar

1.ponedeljek v mesecu

9:00-10:00

05 36 55 213

gaja.gantar@cirius-vipava.s

PP 3D

Tatjana Čigon

1.četrtek v mesecu

12:00-13:00

05 36 55 213

tatjana.cigon@guest.arnes.si

 

PP 3E

Tatjana Pregelj

2.torek v mesecu

9:30-10:30

05 36 55 213

tatjana.pregelj@cirius-vipava.si

PP 4A

Katarina Trbanc

1.torek v mesecu

10:30-11:30

05 36 55 213

katarina.trbanc@cirius-vipava.si

PP 4B

Ines Šinigoj Bandelj

1.ponedeljek v mesecu

11:00-12:00

05 36 55 213

ines.sinigoj-bandelj@cirius-vipava.si

PP 4C/5A

Ana Hlad

1.torek v mesecu

13:00-14:00

05 36 55 213

ana.hlad@cirius-vipava.si 

PP 4D/5B

Erika Čuk

Po dogovoru

/

erika.cuk@cirius-vipava.si 

PP 4E/5C

Ester Fabčič

3.sreda v mesecu

13:00-14:00

05 36 55 213

ester.fabcic@cirisu-viapva.si

PP 5D

Teja Živec Kavčič

1.petek v mesecu

13:00-14:00

05 36 55 213

teja.zivec-kavcic@cirius-vipava.si

PP 6A

Lilijana Koren Rogelja

1.četrtek v mesecu

11:00-12:00

05 36 55 213

lilijana.koren-rogelja@cirius-vipava.si

PP 6B

Duška Čakarmiš

1.ponedeljek v mesecu

14:30-15:30

05 36 55 213

duska.cakarmis@cirius-vipava.si 

Predmetna učiteljica

Tanja Princes

Po dogovoru

/

tanja.princes@cirius-vipava.si 

Predmetna učiteljica

Loredana Sajovic

1.petek v mesecu

9:40 – 10:25

05 36 55 213

loredana.sajovic@cirius-vipava.si 

Predmetna učiteljica

Ines B. Mohorič

2.torek v mesecu

10:30-11:30

05 36 55 213

ines.bunic-mohoric@cirius-vipava.si 

Predmetna učiteljica

Kristina Mohorčič

3.sreda v mesecu

10:00-10:45

05 36 55 213

kristina.mohorcic@cirius-vipva.si

Predmetna učiteljica

Milojka Lozar

3.sreda v mesecu

14:00-14:45

05 36 55 213

milojka.lozar@cirius-vipava.si

Predmetna učiteljica

Tamara Srebot

Po dogovoru

/

tamara.srebot@cirius-vipava.si 

Predmetna učiteljica

Aleksandra Premrl

2.ponedeljek v mesecu

11:10-11:55

05 36 55 213

aleksandra.premrl@cirius-vipava.si

Predmetna učiteljica

Ana Bratina

1.sreda v mesecu

8:00-8:45

05 36 55 213

ana.bratina@cirius-vipava.si 

OPB 1

Petra Rijavec

2.torek v mesecu

11:00-12:00

05 36 55 213

petra.rijavec@cirius-vipava.si

OPB 2

Gaja Ivančič

1.torek v mesecu

15:20-16:10

05 36 55 213

gaja.ivancic@cirius-vipava.si

OPB 3

Adrijana Lampe Mikuž

2.ponedeljek v mesecu

11:30-12:30

05 36 55 213

adrijana.lampe-mikuz@cirius-vipava.si

OPB 4

 

 

 

 

OPB 5

Ivan Jakob Cervo

1.torek v mesecu

14:10-15:10

05 36 55 213

ivan-jakob.cervo@cirius-vipava.si

OPB 6

Sandra Likar Blažič

1.torek v mesecu

13:00-14:00

05 36 55 213

sandra.likar@cirius-vipava.si

OPB 7

Rut Cej

1.ponedeljek v mesecu

11:30-12:30

05 36 55 213

rut.cej@cirius-vipava.si

OPB 8

Tina Šemrl

1.četrtek v mesecu

13:00-14:00

05 36 55 213

tina.semrl@cirius-vipava.si

OPB 9

Klara Lozar

1.torek v mesecu

11:30-12:30

05 36 55 213

klara.lozar@cirius-vipava.si

OPB 10

Špela Sluga

1.sreda v mesecu

12:10-13:00

05 36 55 213

spela.sluga@cirius-vipava.si

1.       vzgojna skupina

Ivica Petrič

1.četrtek v mesecu

12:10-13:10

05 36 55 213

ivica.petric@cirius-vipava.si

 

Julija Leben

2.torek v mesecu

12:00-13:00

05 36 55 213

julija.leben@cirius-vipava.si 

2.       vzgojna skupina

Lucija Praček

1.torek v mesecu

12:30-13:30

05 36 55 213

pracek.lucija@guest.arnes.si 

 

 

Barbara Grižon

1.torek v mesecu

12:30-13:30

05 36 55 213

barbara.grizon@cirius-vipava.si

3.       vzgojna skupina

Petra Bajc Curk

1.petek v mesecu

7:30-8:30

05 36 55 213

petra.bajc-curk@cirius-vipava.si 

 

Dostopnost